POZRITE si pekný 1.izb byt v NOVOSTAVBE- v projekte Dúbravy, na predaj.

119 999 €

 • Lokalita

  Agátová, Bratislava-Dúbravka
 • Rozloha

  36 m2
 • Vlastníctvo

  Osobné
 • Stav

  Novostavba
 • Výťah

  Áno
 • Počet izieb

  1
 • Parkovanie

  Verejné parkovanie
 • Poschodie

  2 / 7

Lukáš Serafin

realitný maklér
TEL: +421 910 222 291
EMAIL: LUKAS.SERAFIN@PARTNERVREALITACH.SK
POPIS BYTU:
Realitná kancelária PARTNER V REALITÁCH, ponúka na predaj moderný presvetlený 1-izb.byt so samostatným kuchynským kútom v projekte Dúbravy v mestskej časti BA-IV,Dúbravka, Agátová ulica, byt o celkovej rozlohe 36 m2 (byt 32,34 m2 + balkón 3,76m2) poschodie 2/7.
DISPOZÍCIA BYTU:
Dispozične je dobre riešený – vstupná chodba s priestorom pre vstavanú skriňu, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, izba so vstupom na balkón a oddeleným kuchynským kútom, pričom k presvetleniu bytu z 2 strán prispieva v rámci dispozičného riešenia aj
samostatné okno v kuchyni.
Zhotovenie bytu zahŕňa vysoký štandard použitých materiálov od renomovaných výrobcov :
bezpečnostné vstupné dvere, audiovrátnik, 8mm parkety značky EGGER – trieda oderu 32, interiérové dvere s obložkovou zárubňou, kvalitné talianske obklady a dlažby Marazzi, sanita značky Jika, sprchovací kút SanSwiss, batérie Hansgrohe, plastové okná INCON s izolačným trojsklom a zníženou parapetnou doskou zvyšujúcou presvetlenie, balkónové dosky ukotvené špeciálnou technológiou prerušeného tepelného mosta – ISOkorb Schock na odstraňovanie negatívnych vplyvov pri odovzdávaní chladu a tepla z balkónovej dosky do priestoru bytu, zvýšená hrúbka zateplenia fasády, pričom dom spadá do energetickej triedy A1.
Celkové mesačné náklady za služby sú vo výške cca 72 Eur.
K bytovému domu prislúcha spoločný nadštandardný vnútroblok, ktorý zahŕňa detské ihrisko, ping-pongový a šachový stôl, niekoľko oddychových zón s lavičkami a zeleňou, multifunkčné športové ihrisko a komunitné záhradky pre pestovanie. Bytový dom rovnako disponuje reprezentatívnymi vstupnými a spoločnými priestormi s designovým led osvetlením.
Areál bytových domov je kontrolovaný kamerovým systémom, k bezpečnosti v objektoch prispieva elektronický systém vstupov do bytových blokov, rovnako aj kontrolovaný vstup do garáže a do vnútrobloku použitím najmodernejších technológií overenia vstupu (čítačka značiek, UHF senzor na skle motorového vozidla).
LOKALITA:
Byt sa nachádza v lokalite s výborným napojením na cestnú infraštruktúru, ako aj na linky MHD (autobus, električka) na všetky smery. Občianska vybavenosť je v tejto lokalite samozrejmosťou – susediace obchodné centrum Dubrawa (TESCO, DM Drogéria, Dr. Max lekáreň, kaderníctvo, čistiareň a mnoho ďalších prevádzok), v blízkosti sa nachádza tiež OD Saratov či predajňa Lidl, nákupné centrum Bory Mall, ako aj školy a škôlky.
K bytu je možné dokúpiť parkovacie státie na súkromnom pozemku priamo pred bytovým domom, prípadne je v ponuke aj vnútorné garážové státie pod bytovým domom.
CENA: 123.000 Eur vrátane provízie pre realitnú kanceláriu.
– kompletne preverenie právneho stavu a tiarch danej nehnuteľnosti
– kompletný právny servis zabezpečený právnikom
– kópiu LV prípadne katastrálnej mapy s koľkom na právne účely
– notárske poplatky za overenie podpisov na zmluvách
– správny poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra vo výške 66 €
– realitné, daňové a právne poradenstvo a asistencia
V prípade financovania nehnuteľnosti prostredníctvom hypotekárneho úveru:
– zabezpečenie vypracovania znaleckého posudku
– bezplatné sprostredkovanie hypotekárneho úveru prostredníctvom našich zmluvných partnerov
Predávate nehnuteľnosť?
Chcete mať aj Vy krásnu prezentáciu Vašej nehnuteľnosti spojenú s dobrým marketingom a kvalitným právnym servisom? Makléra s individuálnym prístupom a vysokým pracovným nasadením? Ste na správnej adrese, neváhajte ma kontaktovať, rád Vám s tým pomôžem.
KONTAKT: lukas.serafin@partnervrealitach.sk alebo 0910 222 291

Robíme to s láskou

Spokojní klienti

Zabezpečený predaj

OFFICE

Istropolis
Vajnorská 1, Bratislava
Partner v realitách s.r.o.    
IČO 50341758,  DIČ 2120294011
IBAN SK13 8330 0000 0022 0140 5644